Moskitiery

Zabezpieczają nasze mieszkania i domy przed uciążliwymi owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów. Niezawodne stają się również w domkach letniskowych, a także w takich miejscach, które szczególnie wymagają takiej ochrony np. restauracje, szpitale. Dostosowane do każdego rodzaju okien i drzwi.

Moskitiera okienna
Ramka moskitiery wykonana jest z bardzo wytrzymałego ciągnionego profilu aluminiowego o stosunkowo nie dużym przekroju 1 mm. Łatwy i bezinwazyjny sposób montażu moskitiery za pomocą elastycznych haków obrotowych, sprawią iż demontaż bądź montaż w dowolnej chwili nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Wszystkie elementy moskitiery odporne są na działania warunków atmosferycznych co gwarantuje wieloletnie jej użytkowanie.

Moskitiera drzwiowa
Stanowi doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Wykonana jest ze specjalnych aluminiowych profili drzwiowych, scalonych narożnikami ALU, wypełnionych siatką z włókna szklanego w kolorze szarym. Moskitiera drzwiowa wyposażona jest w poręczny uchwyt ALU oraz poprzeczkę wzmacniającą na środku.

Moskitiera rolowana
To doskonałe rozwiązanie do okien lub drzwi, a także do okien dachowych. Kaseta i prowadnicami wykonana jest z aluminium malowanego metodą proszkową, dzięki czemu odporna jest na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Siatka zamontowana we wnętrzu kasety wykonana jest z włókna szklanego. Zwija się ona za pomocą zamontowanego w kasecie mechanizmu sprężynowego. Moskitiera roluje się pionowo do kasety. Moskitiery rolowane charakteryzuje najwyższa jakość i estetyka wykonania. Jedną z wielu zalet moskitiery rolowanej jest brak konieczności demontażu na okres zimowy, gdyż kaseta zamontowana na zewnętrznej stronie okna, bądź w jego wnęce całkowicie chroni siatkę przed szkodliwym wpływem środowiska w tym okresie.

Nasza oferta


Nasze oddziały

   
okna mszana dolna drzwi mszana dolna bramy jordanów rolety jordanów parapety mszana dolna okna i dzrzwi promocje
 
 

Oknodoor
Okna, drzwi, bramy

O firmie Okna Drzwi Bramy Rolety Parapety Promocje Kontakt Mapa strony